Narcos

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI

Naprawą elektronarzędzi zajmujemy się od ponad 20 lat.

Oferujemy Państwu naszą wiedzę, technikę i doświadczenie.

SERWIS GWARANCYJNY

Z przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, że jesteśmy

 

Autoryzowanym Serwisem Gwarancyjnym

 

elektronarzędzi japońskiej marki

HITACHI – od października 2018 roku znanej jako – HIKOKI

 

Wcześniej prowadziliśmy także jeden z trzech w Polsce, Serwis Gwarancyjny elektronarzędzi marki PROTOOL, niemal do momentu jej fuzji z marką FESTOOL.

hikoki_logo
hitachi logo

POGWARANCYJNA OBSŁUGA NAPRAW ELEKTRONARZĘDZI

Naprawa elektronarzędzi oraz sprzętu gospodarstwa domowego to była podstawowa usługa na początku firmy.

Jeszcze jako „Zakład elektromechaniczny”, prowadzony przez Zbigniewa Golenię, firma pamięta lata 90-te. W tym okresie nie było zaawansowanych technicznie elektronarzędzi. Ponieważ nie były one też dostępne od ręki, wiele z nich było oddawane w naprawę.

W miarę rozwoju działalności, wprowadzaliśmy na nasz serwis nowe rozwiązania, zwiększał się także ilość specjalistycznych narzędzi oraz innych maszyn. Wprowadziliśmy także usługę regeneracji silników szczotkowych. Po przejęciu firmy przez Grzegorza Golenię, wprowadzeniu do sprzedaży kilku nowych marek elektronarzędzi, otrzymaliśmy także dostęp do nowszych technologii oraz markowych części zamiennych.

Dzisiaj przez nasz serwis przechodzi rocznie około 3-4 tysiące maszyn. Wiele okolicznych firm, po zakończeniu okresu gwarancyjnego swoich elektronarzędzi korzysta z naszych usług.

Naprawiamy co się da – czytaj – co się da naprawić.

Powyższe stwierdzenie jest bardzo ważne. Głównie dlatego, że nie przyjmujemy do naprawy typowo chińskich, marketowych „zabawek”. Są to głównie produkty jednorazowego użytku, bez dostępności części zamiennych. A to jest bardzo ważna kwestia w naszych naprawach.

Staramy się bazować na oryginalnych częściach i naprawiać sprzęt, który będzie jeszcze wiernie służył właścicielowi.

Przezwajamy także silniki szczotkowe! Z gwarancją!

Od wielu, wielu lat zajmujemy się profesjonalnym przezwajaniem wirników oraz stojanów do silników szczotkowych. Na taką usługę dajemy Państwu również gwarancję! Jesteśmy jednym z nielicznych serwisów, oferujących taką usługę.

Sam proces przezwajania wirnika trwa kilka dni roboczych. Głównie za sprawą staranności na każdym etapie naprawy. Do naprawy używamy także dobrej jakości komutatorów oraz drutu. Każdy wirnik zostaje wyważony oraz odpowiednio zabezpieczony przed uszkodzeniami uzwojenia.

Rocznie przezwajamy około 200 wirników.